KONST / Skulptur & konsthantverk / Ikon 9109545
nr 910 9545
Ikon
Grekland, omkring 1900, 37 x 29
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
800 kr
måndag 8 september 2014
kl 19:20:44
8/9 18:57:17